Dabar renkantis SEO agentūrą labai sunku neprašauti. SEO įmonių rinka šiuo metu yra plati, todėl nėra lengva pasirinkti tikrus profesionalus, kurie norėtų ne tik sau naudos, bet ir klientui. Tos agentūros, kurios savanaudiškai galvoja, kaip iš kliento išpešti pinigus, tačiau teigiamo rezultato neatnešti yra nieko vertos. Tačiau, kaip nepakliūti į tokios agentūros spąstus? Pateiksime Jums klausimus, kuriuos turėtumėt užduoti atrinktos SEO agentūroms.

Pirma, svarbu išsiaiškinti ar su įmonę bei pačiu specialistu, kuris dirbs prie jūsų projekto bus lengva bendrauti. Kaip vyksta komunikacija ar yra galimybė tiesiogiai bendrauti su specialistu.

Antra, sužinokite ar įmonė suteikianti SEO paslaugas yra suinteresuota į realius , teigiamus rezultatus jūsų verslui?

Trečia, pasidomėkite įmonės strategija ir planais, išsiaiškinkite kokie darbai bus atlikti ir kam jie reikalingi. Stenkitės suprasti nuoseklią struktūrą.

Jeigu neturite didelio biudžeto, tačiau vis tiek norite SEO paslaugų – neleiskite SEO įmonei jus įstatyti į jų paruoštus rėmus. Profesionalias paslaugas atliekanti SEO agentūra lanksčiai prisitaikys prie biudžeto bei pasiūlys darbus ir rezultatus už nurodytą biudžetą.

Prieš kreipiantis į SEO agentūrą žinokite:

  • Koks yra svetainės tikslas? (Lankytojai, konversijos, pozicijos?);
  • Kokį biudžetą galėsite skirti SEO paslaugai? Kokia galės būti mažiausia bei didžiausia suma?;
  • Kiek laiko norėsite dirbti su agentūra? (Laikotarpiai yra įvairūs, nuo 6 mėn iki neriboto termino);
  • SEO agentūros lokaciją. Vieniems tai nėra labai svarbu, kitiems fizinis kontaktas su įmone yra būtinas. Tačiau, galbūt jus tenkina nuotoliniu būdų atliekamos paslaugos;
  • Ar įmonė teikia ataskaitas ir kokioje formoje (jeigu neteikia jokių ataskaitų su pokyčiais ir darbais, tuomet tokią agentūrą palikite ramybėje, ji jums nereikalinga).

Patarimas prieš renkantis SEO agentūrą būtinai turėkite bent 3 variantus. Išsiaiškinkite kainas, sąlygas, kaip sudaromos sutartys, kuo įmonė yra išskirtinė. Turėkite svarumo deryboms.

SEO įmonė, kuriai rūpi ne tik nauda sau, bet ,pirma, klientui visuomet tai parodys. Be skrupulų atsakys į jūsų klausimus bei stengsis jus išmokyti suprasti kodėl atliekami vieni ar kiti darbai. Svarbu atkreipti dėmesį į kaip noriai SEO agentūros atstovai atsakinėja į jūsų klausimus. Taip pat pasidomėkite agentūros sėkmės istorijomis ir didesniais klientais.

.