Panašu kad „Google“ netrukus gali turėti du sulankstomus telefonus. Vienas iš jų yra tikrasis Google Pixel Fold, kuris buvo ne kartą nutekėjęs. Kitas vis dar yra paslaptis.

Keletas informatorių patvirtino, kad yra sulankstomų telefonų iš „Google“. Paskutinį kartą nutekėjo Evanas Blassas, kuris tviteryje paskelbė , kad sulankstomas „Pixel“ yra kodiniu pavadinimu „Passport“ ir bus išleistas iki metų pabaigos. Pranešama, kad „Google“ inžinieriai jį kurdami praleido dvejus metus. Tai, kad jis nebuvo pristatytas „Pixel 6“ pristatyme, kelia tam tikrų abejonių dėl prognozės tikslumo, tačiau iki metų pabaigos dar liko du mėnesiai ir bendrovė gali paskelbti papildomą pranešimą.

Pirmą kartą Passport ****kodinį pavadinimą pamatėme 2020 m. rugpjūčio mėn. iš nutekėjusio vidinio „Android“ dokumento, kuriame buvo paminėti „Pixel 5a“, 6, 6 Pro ir sulankstomas „Pixel“. Kaip planuota išleisti 2021 m. Nuo tada sužinojome, kad „Samsung“ gali būti labai įsitraukęs į šio telefono kūrimą, tačiau iki šiol nieko neišėjo.

Kiek sulankstomų telefonų turi Google?

Tuo pačiu metu „Google“ gali turėti kitą sulankstomą „Pixel“ telefoną, pavadintą „Jumbojack“. Neseniai paskelbtoje „9to5 “ ataskaitoje pažymima, kad „Android“ kūrėjai naudojo šį paslaptingą sulankstomą „Pixel“, kad išbandytų naudojimo scenarijus, kai ekranas nėra visiškai išskleistas.

Šie du kodiniai pavadinimai leidžia daryti išvadą, kad pasas atsidaro horizontaliai, o Jumbojack ****– vertikaliai. Tai atspindi „Samsung“ sulankstomus telefonų dėklus ir leidžia manyti, kad įmonės tikrai gali glaudžiai bendradarbiauti. Priešingu atveju dviejų modelių išeiga vienu metu yra abejotina. Tiesa, Jumbojack greičiausiai nebus išleistas iki 2023 m., o šiuo metu tai tik prototipas be tikslios išleidimo datos.

Kur bus parduodamas sulankstomas „Google Pixel“?

Greičiausiai, skirtingai nei sulankstomą „Samsung“, „Google Pixel Fold“ įsigyti bus sunkiau, o pardavimų geografija apsiribos pora dešimčių rinkų. Tačiau mes prie to pripratome per šešias pikselių kartas. Tačiau juos vis tiek galima nusipirkti beveik visur per pristatymą arba perpardavėjus. Mobili Šalis Vilniaus telefonų taisykloje planuoja turėti šio modelio telefonus prekyboje 2014 metų pradžioje. Telefonų remonto detalės šiam modeliui bus tiekiamos Smartparts parduotuvės.

Daugelyje pranešimų buvo nurodyta, kad pagrindinis Pixel Fold turės 7,6 colio itin ploną sulankstomą stiklą, naudojant tas pačias ekrano medžiagas kaip ir Galaxy Z Fold 3. Jis taip pat bus sulankstytas į vidų.

Optimistiškiausi analitikai laukia įmontuoto rašiklio lizdo. „Google“ gali sukurti naują, kompaktiškesnį „Pixelbook“ rašiklį su sulankstoma rankena. Galų gale, jei sulankstomas Pixel nepalaiko rašiklio, tai suteiks Z Fold 3 dar vieną pranašumą.

„Google Pixel Fold“ funkcijos

Tikimasi, kad „Pixel Fold“ bus su 12 GB RAM ir iki 512 GB atminties. Jis taip pat gali turėti 50 MP pagrindinę kamerą ir 48 MP teleobjektyvą. Taip sutaupysite komponentų , o sulankstomas „Pixel“ atrodys kaip „Pixel 6 Pro“.

DSCC generalinis direktorius Rossas Youngas, kuris paskelbė žinią, kad „Pixel Fold“ naudos „Samsung Display“ technologiją, paaiškino, kad jis turės 120 Hz atnaujinimo dažnį su LTPO technologija, skirta kintamam atnaujinimo dažniui (VRR). 7,6 colio ekranas su didžiausiu atnaujinimo dažniu iš bet kurio telefono – verta žavėtis. Ko mes nežinome, tai ekrano skiriamoji geba ir kokia ji bus apsauga.

Ar laukiate naujo sulankstomo „Pixel“? O gal telefonų lankstymas yra aklavietė ir pinigų švaistymas? Palikite savo komentarą žemiau.