Žolelių arbata yra itin naudinga žmogaus sveikatai ir yra tinkama vartoti bet kuriuo metų laiku. Ji ne tik sušildys vėsiais žiemos vakarais, bet ir geriama šalta atgaivins ir vasaros metu. Arbatos teikiama nauda priklausys nuo arbatos rūšies ir jos kokybės. Žolelių arbatos yra gaminamos iš įvairių džiovintų gėlių, prieskonių žolelių ar netgi džiovintų vaisių. Todėl vyrauja gausus arbatų asortimentas su skirtingais skoniais bei savybėmis. Prieš renkantis žolelių arbatą, svarbu, jog pasirinktumėte tokią, kuri jums labiausiai tiktų.

Žolelių arbata yra puikus pasirinkimas, norintiems pagerinti ar stiprinti savo sveikatą. Skirtingai nuo kavos, ar įprastų arbatų, dauguma žolelių arbatų yra be kofeino. Jose taip pat gausu naudingų maistinių medžiagų, vitaminų, antioksidantų, mineralų bei teigiamo poveikio sveikatai, priklausomai nuo žolelių mišinio. Paprastai, žolelių arbatos pasižymi raminančiomis savybėmis, gali padėti malšinti skausmą, ar pagerinti virškinimą, stiprinti imuninę sistemą. Tačiau žolelių arbatos gali būti skirtos ir puoselėti odos ar plaukų grožį. Platų kokybiškų arbatos žolelių asortimentą galite rasti madebylithuanians.com svetainėje.

Pagrindinės žolelių arbatų savybės:

  • Žolelių arbatos, tokios kaip mėtų, čiobrelių, ramunėlių, gali padėti atsipalaiduoti ir nurimti. Tokios arbatos yra jau seniai vertinamos dėl savo raminančiojo poveikio, kurios gali padėti atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Todėl jeigu patiriate daug streso ir nerimo dienos metu, verta pagalvoti apie žolelių arbatą.
  • Žolelių arbata taip pat gali padėti stiprinti imuninę sistemą. Kai kurios arbatos jau nuo senų laikų yra naudojamos imuninei sistemai stiprinti ligų metu, arba kai pasijaučiame blogai, ypač kai užklumpa peršalimas. Imuninei sistemai stiprinti naudojamos ženšenio, melisos, čiobrelių arbatos.
  • Kai kurių rūšių arbatos taip pat gali padėti sumažinti pilvo, skrandžio, gerklės skausmus bei pagerinti virškinimo sistemą.