Tinklalapio greičio optimizavimasPasinaudoti automobilių nuoma Kaune, Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste šiandien yra gerokai paprasčiau – ir ne tik todėl, kad rinkoje veikia daugybė transporto priemonių nuomos paslaugų teikėjų, tačiau ir dėl didesnio patogumo, kurį suteikia internetiniai sprendimai.

Vietoje to, kad prireikus pasinaudoti automobilių nuoma mes kaskart keliautume į fizinius automobilių nuomos paslaugų teikėjų filialus, galime pasinaudoti savo kompiuteriu, planšete arba išmaniuoju telefonu ir palyginę skirtingų bendrovių siūlomas automobilių nuomos paslaugas, pasirinkto automobilio rezervaciją atlikti internetu. O visų svarbiausia, kad tai nėra vieninteliai privalumai, kuriais pasižymi šiuolaikinė automobilių nuoma.

Priežastys, kodėl verta pasinaudoti automobilių nuoma

Nusprendus pirmą kartą kreiptis dėl automobilių nuomos paslaugų, visuomet susiduriama su įvairiais klausimais: „kokio dydžio turės būti užstatas?“, „kokia bus automobilio nuomos paros kaina?“, „kokie yra transporto priemonių nuomos bendrovių keliami reikalavimai?“, „kaip vyksta pasirinkto automobilio rezervacija?“, „kur galima atsiimti išsinuomoti norimą automobilį?“ ir kt.

Visi šie klausimai gali sukelti daug papildomų dilemų, dėl kurių imtumėte svarstyti, ar jums yra verta pasinaudoti automobilių nuoma Kaune ar bet kurioje kitoje mūsų šalies dalyje. Todėl verta įvardinti keletą pagrindinių priežasčių, kodėl naudinga pasinaudoti šiomis paslaugomis.

Siūlomas pilnas automobilio draudimas

Kreipdamiesi į ilgametę patirtį šioje rinkoje turinčią transporto priemonių nuomos bendrovę, jūs galite būti tikri, kad jums išsinuomoti siūlomi automobiliai bus apdrausti tiek TPVCA, tiek ir KASKO draudimu. Tokiais atvejais nuomojamiems automobiliams būna taikoma ir „Pagalbos kelyje“ galimybė, kuri galioja visoje Europoje.

Todėl išsinuomoję automobilį, nuomos sutarties galiojimo laikotarpiu kelyje galėsite jaustis visiškai saugūs. Prireikus papildomo draudimo (išplėstinio automobilio draudimo varianto), juo taip pat galėsite pasinaudoti, kartu išvengiant užstato pateikimo būtinybės.

Patogi automobilio atsiėmimo vieta

Automobilių nuomos bendrovės siekia suteikti profesionalias ir kokybiškas paslaugas, kuriomis klientams būtų labai paprasta pasinaudoti. Todėl jei pasinaudosite ne viename Lietuvos mieste filialus turinčios transporto priemonių nuomos bendrovės siūlomomis paslaugomis, galėsite savo išsinuomotą automobilį atsiimti patogioje vietoje įsikūrusioje aikštelėje.

O jei jūs nuspręsite pasirinkti automobilio nuomą su profesionaliu vairuotoju, jūsų išsinuomotas automobilis bus pristatytas būtent ten, kur jūs pageidausite.

Greitas automobilio rezervacijos procesas

Šiandien jums patikusi transporto priemonė internetu gali būti rezervuota vos kelių mygtukų paspaudimu. Jums tereikia apsilankyti automobilių nuomos bendrovės tinklalapyje ir pateikti savo rezervaciją. Tai galite atlikti tiek internetu, tiek ir telefonu arba atvykę į savo pasirinktos bendrovės filialą.

Didelė skirtingų automobilių modelių pasiūla

Didelė automobilių nuomos paslaugų paklausa nulemia dar palankesnes sąlygas vartotojams. Todėl šiuolaikinės bendrovės savo klientams siūlo labai didelį skirtingų transporto priemonių modelių asortimentą – galite rinktis tiek ekonominės, tiek ir prabangios klasės automobilius, kurie geriausiai atitiktų jūsų numatytą kelionės tikslą.

Palanki automobilių nuomos kaina

Kuo didesnė transporto priemonių nuomos bendrovių pasiūla, tuo palankesnės automobilių nuomos kainos yra taikomos šioje rinkoje. Be to, jei automobilio prireikia ilgesniam terminui, paros nuomos kaina tampa mažesnė. O jei esate lojalus automobilių nuomos bendrovės klientas, visuomet galite tikėtis dar palankesnių nuomos kainų.

Daugiau informacijos apie automobilių nuomą portale https://smartrent.lt