Pateikiu sąrašą kokybiškų, aukštus reitingus turinčių ir Google vertinamų tinklalapių, kuriuose galite nemokamai patalpinti savo tinklalapio nuorodą. Naudinga tiek SEO, tiek savo verslo žinomumo didinimui.

google

About.me – asmeninė vizitinė kortelė, prisistatymo puslapis, kuriame asmuo gali prisistatyti, pristatyti savo darbus bei, svarbiausia, palikti nuorodas į savo tinklalapį ar darbų projektus. Nuorodos do-follow.

Storify.com – asmeninė arba įmonės vizitinė kortelė su darbų pavyzdžiais, straipsniais. Galėtinai įdomi platforma, kurioje galima naudoti įvairius resursus, pavyzdžiui, pridėti į straipsnį paieškų pavyzdžius. Pagrindinė profilio nuoroda do-follow, tuo tarpu nuorodos tekste nofollow.

Slideshare.com – prezentacijų, pristatymų svetainė. Puiki svetainė paversti geriausias mintis prezentacija, o į profilio informacijos puslapį įsirašyti savo įmonės tinklalapio adresą.  Nuorodo nofollow, tačiau vistiek verta dėmesio.

Dmoz.org – tarptautinis nuorodų katalogas, itin griežtai administruojamas ir ten sunku patekti. Ypač turint omenyje, jog lietuviškos srities administratorių yra nedaug ir procesas užtrunka. Nuorodo nofollow, tačiau verta turėti.

Pinterest.com – socialinis tinklas, populiarus tarp moterų. Profilio informacijoje skelbiama nuoroda, kuri vertinga, nors ir nofollow. Taip pat verta dalintis ir turiniu, jo plitimas Pinterest tinkle pritraukia nemažą lankomumą.

Straipsniukatalogas.eu – nemokamas SEO straipsnių katalogas. Nuorodos do-follow.

7-24.lt – nemokamas nuorodų katalogas. Nuorodos do-follow.

Naujausi.lt – nemokamas nuorodų katalogas. Nuorodos do-follow.

Pranesimaispaudai.lt – nemokamas SEO straipsnių katalogas. Nuorodos do-follow.

Nerandu.lt – nemokamas nuorodų katalogas. Nuorodos do-follow.