“Šioje interneto kartoje, tai buvo būtina padaryti”, – teigia Jolanta Skirgailė, Vilniaus Verslo Kolegijos vadovė praėjusią savaitę pasirašiusi franšizės sutartį su SEO AKADEMIJA įkūrėja ir metodikos autore, dar vadinama “SEO MAMA”, Evelina Biliūnaite dėl SEO specialisto (-ės) profesijos mokymų programos.

“Nuo šiol šios itin 21 amžiuje reikalingos profesijos bus galima mokytis Vilniaus Verslo Kolegijoje”, – sako J. Skirgailė.

Pastaba: SEO – angl. Search Engine Optimization – liet. Paieškos sistemų optimizavimas.

SEO specialistas (-ės) asmuo, kuris padeda verslo interneto svetainėms papulti į paieškos sistemų (Google, kt.) TOP’ą natūraliu būdu (atsirasti organiniuose rezultatuose, o ne apmokamuose).

“Mūsų tikslas suteikti studentams galimybes, kad jie atrastų save ir savo talentus, kad juos atvertų ir dalintųsi tuom su kitais. Mūsų Vilniaus Verslo Kolegijos tikslas atverti galimybes ne tik studentams, bet kiekvienam kolegijos kolegai, administracijos darbuotojui, dėstytojui. Mūsų kolegija tai visiems tobulėjimo ir augimo vieta, mes sakome, kad čia yra šeima, nes mes kuriame bendruomenę. Čia kuriami bendruomeniniai santykiai ir ta bendrystė yra labai svarbu. Juk studentams taip svarbu pažinti ir save, ir kitus.

“Kai ponia Jolanta susisiekė su manimi dėl mano kurtos autorinės SEO specialisto (-ės) profesijos mokymų metodikos franšizės, sutikau, nes pati turiu labai daug veiklų ir gyvų mokymų vesti šiais metais stokoju laiko. Vedu nuotolinius mokymus SEO AKADEMIJOJE jau šeštus metus. Apsidžiaugiau, kad tie žmonės, kurie nori būtent gyvų šių mokymų, nuo šiol turės galimybę tai padaryti Vilniaus Verslo Kolegijoje”, – teigia Evelina Biliūnaitė, SEO AKADEMIJA įkūrėja ir metodikos autorė.

“Mano sukurta metodika dar prieš dešimt metų buvo gausiai kritikuojama interneto “trolių” formuose. Tačiau ją kūriau ne iš gero, man reikėjo išreklamuoti savo idėjas, nes ne tik, kad neturėjau pinigų, tačiau turėjau likus su mažu vaiku ant rankų dar ir buvusio vyro skolų, kuris tiesiog dingo. Todėl mano smegenys dirbo turbo rėžimu. Šiandien tie, kurie šaipėsi, mane ne tik kopijuoja, bet ir patys interneto svetaines optimizuoja panašiai”, – teigia Evelina Biliūnaitė, dar žinoma, kaip ”SEO  MAMA”.

Kodėl Vilniaus Verslo Kolegija žengė šį žingsnį?

“Aš matau SEO specialisto (-ės) profesijos ne tik, kad poreikį, bet ir būtinybę todėl, kad daug bendrauju su verslo atstovais, mes turime nemažai realių projektų bendraudami su verslu. Ir būtent per šį glaudų ryšį suprantu, kad mes nors ir ne patys didžiausi, bet tai yra mūsų privalumas žengti žingsnį į priekį, nes verslas taip greitai eina, kad aukštosios mokyklos, deja, bet nespėja paskui.  Mes esame maža struktūra, tačiau veržli, dinamiška, lanksti, todėl ir sprendimai čia gali būti priimami greitai. Dabar jaunimas ateina mokytis visiškai kitoks, reiškia mes privalome adaptuotis prie jų tempo ir poreikių”, – sako Jolanta Skirgailė, Vilniaus Verslo Kolegijos direktorė.

“Šiandien jau  kiekvienai įmonei, kuri turi interneto svetainę, reikia SEO specialistų arba bent jau esamiems marketingo darbuotojams būtina SEO žinių integracija į jo kasdienį darbą. Mūsų patirtis su realiais verslo projektais ir SEO AKADEMIJOS praktinė patirtis duoda labai gerą sinergiją bei užtikrina produktyvią partnerystę, efektyvią ir naudingą abiems suinteresuotoms pusėms”, – priduria Jolanta Skirgailė.

Per šeštus itin intensyvius SEO AKADEMIJOS veiklos gyvavimo metus, spėjau išmokyti nuotoliniu būdu per tris tūkstančius studentų, dauguma mano buvusių studentų yra ir SEO AKADEMIJOS SEO KLUBE, turi savo SEO agentūras. Šiuose mokymuose mokau ne tik pačios SEO metodikos, bet ir SEO specialisto darbo etikos bei sėkmės niuansų. Nuotoliniu būdu esu apmokius nemažai Lietuvoje žinomų universitetų ar kolegijų administracijos darbuotojų, jau seniai mačiau poreikį to mokyti universitetuose. Džiaugiuosi, kad Vilniaus Verslo Kolegija, kaip ir dera prie žodžio “verslas” susizgribo pirmieji. Kadangi turiu labai daug talentingų studentų, prie franšizės sutarties sąlygų įtraukėme ir kruopščiai paruoštus dėstytojus iš SEO AKADEMIJOS”, – sako Evelina Biliūnaitė, SEO AKADEMIJA įkūrėja ir metodikos autorė.

“Mane itin sužavėjo, kad šioje mokymų programoje nebus sausos teorijos, dėstys jau SEO AKADEMIJOS mokymų programą pabaigę buvę studentai, šiandien patys jau tapę savo veiklos savininkais, kurie jau patys gali patvirtinti metodikos efektyvumą savo patirtimi, o skirtingos patirtys gali duoti juk dar didesnę pridėtinę vertę”, – priduria Jolanta Skirgailė, Vilniaus Verslo Kolegijos, įsikūrusios Kalvarijų gatvėje, savininkė.

Detali informacija apie SEO specialisto (-ės) profesijos mokymus Vilniaus Verslo Kolegijoje, prieėmimo sąlygos ir registracija čia: http://www.kolegija.lt/mokymai/seo-mokymai/ arba seomokymai@kolegija.lt