Tinklalapio greičio optimizavimasŠventinis laikotarpis mums visiems yra tikras galvos skausmas. Kalėdinės mugės, krautuvės ir parduotuvės nukrautos šventiniais atributais, bei Kalėdinėmis dovanomis. Miestas mirga nuo įvairių švieselių, kaip ir parduotuvių vitrinos ir langai. Visur kur einame, mūsų akis kažkas patraukia ir norime apžiūrėti, pačiupinėti ir dažniausiai net nusipirkti. Tačiau ar viskas ką pardavėjai reklamuoja ir siūlo atitinka šventines nuotaikas, bei kainas?

Visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, žmonės prieš šventes skuba pasipuošti namus, įsigyti šventiškų dekoracijų, bei svarbiausia savo artimiesiems ir draugams dovanų, bei lauktuvių. Be lakstydami po parduotuves, mes dažniausiai nepagalvojame, kad tai ko ieškome, galėjome pirmiausiai paieškoti internete. Kainos ir laiko atžvilgiu tai yra racionaliausias būdas pradėti šventinį maratoną. Nepaisant to, kad ne viskas kas internete yra siūloma ir iš pirmo žvilgsnio nuotraukose atrodo gražiai, nereiktų skubėti pirkti. Juk galime tam tikrus daiktus įsigyti tik po didelių paieškų.  Arba bent jau galime susidaryti savo dovanų ir daiktų sąrašą. Atlikus mini namų darbus ir išsiaiškinus ko Jūsų širdelė trokšta, galima būtų važiuoti į miestą ir slampinėti po parduotuves. Tokių būdų mes galėsime lygiai tuos pačius daiktus palyginti ir parduotuvėse ir internete.

Dažnu atveju prieš šventiniu laikotarpiu didieji prekybininkai sukeičia kainas ir padaro apgaulingas akcijas. Nepasakosiu tai, kad “jamam” akropolio akcijos yra tikrų tikriausias apgaudinėjimas ir sukčiavimas. Tačiau šventiniu laikotarpiu akropolyje pardavėjai taip pat sukčiauja ir sukelia kainas neadekvačiai, nes žino, kad žmonės skuba ir kartai per neapdairumas nuperka tai kas labai brangu. Išties prekybininkams tai yra puikus laikotarpis, kuomet jie gali uždirbti, nes po švenčių vėl į jų parduotuves ateis “štilis”. Nėra didelio skirtumo ar ieškosite dovanų technikos parduotuvėse, galanterijos ar apatinio trikotažo. Visur bus kiek brangiau nei įprastai, išskyrus smulkiuosius verslininkus, kurie neturėdami didelio srauto žmonių, neplėšikauja, o sąžiningai prekiauja ir tuo labiau stengiasi dėl savo klientų.

Paskutinis apsilankymas apatinio trikotažo parduotuvėje Apatinukai man paliko labai malonų įspūdį, kuomet internetu nusipirkus naktinukus jie man netiko ir aš netoliese būdama užsukau juos grąžinti. Pardavėjas maloniai mane pasitiko, paklausė kas nutiko ir sutiko apkeisti dydžius ir dar leido išsirinkti seksualius apatinius. Pasveikino mane su šventėmis ir leido man suprasti, kad aš parduotuvėje esu visada šiltai laukiama. Seksualūs apatiniai, liemenėlės ar bet kokia kita dovana būtų palikus pačius geriausius jausmus, nes viso to nesitikėjau. Svarbiausia tai, kad pirkdama naktinukus aš nepermokėjau.

Neskubėkite pasinerti į šventinį pirkimo maratoną ir pasiplanuokite savo laiką iš anksto, tai Jums leis sutaupyti ir pinigų ir nervų.