Google yra viena didžiausių interneto paieškos sistemų. Nė vienas neabejoja paplitusiu posakiu, jog „jei tavęs nėra internete, tavęs nėra visai“. O jei Google paieškos sistema neranda, reiškia ir nėra verslo internete. Tačiau Google nėra vien tik paieškos sistema, tai ir daugybė kitų produktų, įrankių verslui, kurie leidžia pasiekti daugiau.

google

SEO

Optimizavimas paieškos sistemoms yra užtikrintai geriausias ir pigiausias būdas pasiekti verslo aukštumas. Kadangi Lietuvoje populiariausia paieškos sistema yra Google, optimizavimas vyksta būtent siekiant patekti tarp aukščiausių Google paieškos rezultatų pagal verslą atitinkančius rezultatus. Optimizavimą sudaro daugybė elementų, pradedant pačio tinklalapio struktūra, tinkamai sukurtais tekstais, pritaikant mobiliesiems vartotojams, baigiant tinklalapio žinomumu ir jo didinimu. Google paieškos algoritmai nuolat keičiasi, tad jei norite geriausių rezultatų – kreipkitės į profesionalus.

Google Adwords

Google Adwords reklamos sistema apima itin platų tinklalapių tinklą ir pačią Google paieškos sistemą. Tad ieškant reklamos platformos, kurioje galima būtų pasiekti potencialius klientus, Google Adwords yra būtent tai. Google Adwords reklama pateikė daug privalumų, kuriais negali pasigirti tradiciniai reklamos kanalai – televizija, radijas ar spauda. Google Adwords reklama paieškos sistemoje pasiekia tik potencialius klientus, kadangi reklama rodoma tik tuomet, kai klientas ieško su jūsų verslu susijusio raktažodžio ar frazės. Rodant reklamą Google partnerių tinkle, galima pasirinkti tinklalapių temą arba konkrečius tinklalapius kur bus rodoma reklama.

Vienas didelis Google Adwords reklamos privalumas yra tai, jog mokama tik už realius paspaudimus, mokama už potencialių klientų atvedimą į tinklalapį. Tradiciniuose reklamos kanaluose mokama už parodymų skaičių, pavyzdžiui, niekas nežino kiek realiai žmonių tą vakarą žiūrės televizijos laidą, kurioje bus jūsų reklama, yra tik preliminarūs, apklausomis paremti skaičiavimai. Lygiai tas pats su radijo laidomis. Laikraščių reklamos parodymas skaičiuojamas tiražu. Tačiau kiek iš tų žmonių gali būti potencialūs jūsų klientai. Tuo tarpu Google Adwords užtikrina, jog pasieksite tuos ką reikia.

Plačiau apie google reklamą skaitykite čia.

Google verslo profilis

Norint, jog jus lengvai rastų klientai, visuomet pateikite naujausią savo informaciją internete. Susikurkite Google verslo profilį, pateikite kontaktinę informaciją, biuro ar parduotuvės vietą žemėlapyje bei darbo laiką – šią informaciją potencialus klientas pamatys nė neįėjęs į jūsų tinklalapį, tiesiog Google paieškos lange – itin patogu ir paprasta klientui, o tai šiais laikais svarbiausia.

Save

Save