Tokio atsakymo, kokios durys tinkamos butui, nėra. Tai yra individualus sprendimas, atsižvelgiant į vidaus interjerą, norus bei finansines galimybes. Realiai visos buto durys, tiek skirtos vidaus patalpoms, tiek lauko durys, yra tinkamos. Žinoma, kiekvienu atveju, durų kaina dažnai atspindi kokybę. Todėl esant ribotoms finansinėms galimybėms, rekomenduojama rinktis viduriuką.

Vidaus durys gali būti natūralaus medžio, MDF dažytos, laminuotos, faneruotos ir pan. Laminuotos durys taip pat skiriasi paties laminato savybėmis, gali būti paprasto arba sustiprinto laminato, medinės durys gali būti iš kietmedžio arba pušies. Tiesa, šiuo metu rinka tiesiog pripildyta pačių įvairiausių durų pasirinkimu.Galima rasti ir labai brangias ir labai pigias, pačių įvairiausių spalvinių variantų duris, todėl išsirinkti iš tiesų gali būti nelengva.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų, renkantis vidaus duris, kokios durys tinkamos vonios kambariui ar kitoms, kiek drėgnesnėms patalpoms. Dažnai baiminamasi, kad natūralaus medžio vonos durys neretai deformuojasi, o plokštinės išsipučia. Tačiau teigti to vienareikšmiškai taip pat negalima. Kokybiškai pagamintos durys ir atitinkamai įstatytos, neturėtų keisti savo formos.

Statant bet kokias duris į vonios kambarį, būtina palikti tarpelį durų apačioje. Geriausia, jeigu vonios kambaryje nebūtų slenksčio. Labai svarbu, kad vyktų oro cirkuliacija, net jeigu vonioje ir veikia ventiliatorius. Medinės durys labiausiai tinkamos šildomose patalpose, o oro santykinis drėgnumas neturėtų būtų didesnis kaip 60 %. Jeigu po kurio laiko vonios durys deformuojasi, gali būti, jog buvo netinkamai apdirbtos, ne iki galo išdžiovinta mediena.

Vienos iš populiariausių ir patikimų sprendimų – tai faneruotos arba laminuotos vidaus durys. Jos puikiai atrodo interjere, platus spalvų ir stiliaus pasirinkimas. Be to, labai geras kainos ir kokybės santykis.