Atėjus tokiam laikotarpiui daug verslų nutarė užsidaryti, nes pasiekti vartotojus pasidaro sunkiau. Kodėl taip yra? Vis dar dalis verslų nesistengia mąstyti kaip jaunosios kartos atstovai. Internetinės reklamos agentūros bendraujant su klientais, dažnai išgirsta “mūsų klientai vyresnio amžiaus žmonės” ir mums internetinė reklama, SEO paslaugos nėra aktualios. Manau tai labai didelė klaida. Kuo toliau, tuo dažniau jaunesni asmenys tampa sprendimų priemėjais. Taip pat pastebime, kad jų vartojimas yra daug didesnis negu vyresnių gyventojų. Kur link vedu?

Internetas tapo jaunosios kartos dalimi (iki 30 metų amžiaus). 2006 metais pradėjus sparčiai plėstis Vikipedijai Lietuvoje, mums nežinomi klausimai buvo užduodami ne tėvams, o Vikipedijai arba Google. Internetas padėjo laisvalaikio metu, mokymosi metu, net ir egzaminų metu. Jis mus lydėjo visur ir visada, todėl ir dabar, ieškant geriausios picos mieste, geriausio autoserviso, patikimos kirpyklos ar artimiausios parduotuvės, mes tikimės Google pagalbos. Norėdami sužinoti ar produktas kokybiškas, pirmiausia mes tikrinam Google rezultatus , o tik tada jeigu lieka neaiškumų, klausiame draugų. Kyla ginčas kas buvo pirmasis Romos imperatorius – klausiame Google, ieškome geriausios produkto kainos – tikriname kaina24.lt, ieškome kokybiškos paslaugos tiekėjų – vedame raktažodžius į Google ir tikriname pirmuosius variantus. Negana to, jaunosios kartos tėvai vis dažniau prašo vaikų, kad internete atliktų tam tikras analizes ir rekomenduotu, kas tam tikru atveju jiems geriau.

Telekomunikacijų atstovai jau ne vienerius metus suprato, kad internetas yra ateitis, todėl visuose planuose yra nemokami skambučiai,žinutės ir vienintelis skirtumas tarp planų yra duodamų GB kiekis.

Internetas yra vieta kur privalo egzistuoti kiekvienas verslas norėdamas konkuruoti ateityje, nuo kirpėjos iki pramonės gigantų. Jau dabar nėra lengva atsidurti pirmuose Google pozicijuose, o ateityje tai dar labiau sunkės ir atims daugiau jūsų lėšų. Konkurencijai didėjant SEM ( paieškos sistemos rinkodara) ir SEO pozicijuose, kils ir internetinės reklamos kainos. Kuo anksčiau užsiimsite geras Google pozicijas ir atnaujinsite savo SEO, tuo lengviau bus ateityje.