Dušo kabina yra vienas iš populiariausių santechnikos įrenginių. Dėl įvairių formų ir dydžių, dušo kabiną pritaikysite tiek mažose, tiek dideliuose vonios kambariuose. Dušo kabinos pranašumus labai vertina vyresnio amžiaus žmonės arba tie, kurie turi problemų dėl judėjimo.

Įrengdami dušo kabiną savo namuose, galite priimti netikėčiausius dizaino sprendimus, šiuolaikinės medžiagos leidžia pagaminti bet kokios rūšies ir originaliausios formos dušo kabinas. Dušo kabina gali itin organiškai įsilieti į supančią erdvę ne tik konstruktyviai, bet ir kaip originali interjero detalė.

Dizaino savybės leidžia maksimaliai lanksčiai atsižvelgti į bet kurio vartotojo poreikius. Matmenys nustatomi tik pagal kliento pageidavimus, atsižvelgiant į patalpų išdėstymą. Padėklo aukštis ir medžiaga turėtų užtikrinti maksimalų procedūrų patogumą ir saugumą. Norėdami būti tikri, kad pasirinkote teisingai, peržiūrėkite ekspertų patarimus ir nuspręskite uždaros ar atviros dušo kabinos jums reikia.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dušo kabiną:

  • Dušo kabinos konstrukcija

Jei jums labiau patinka modernus, lengvas dizainas, rinkitės be rėmų kampų tipus, kuriuos sudaro tik stiklas, vyriai ir išlyginamieji profiliai, kuriais stiklas tvirtinamas prie sienos.

  • Dušo kabinos dydis

Iš daugybės dydžių galite pasirinkti kvadratinę, stačiakampę arba pusapvalę dušo kabiną arba naudoti dušo duris jei turite vonioje nišą.

  • Durų pasirinkimas

Durų atidarymo būdas jums turėtų būti patogus. Ne mažiau svarbus erdvės požiūriu yra dušo durų atidarymo ir išdėstymo būdas.

  • Durų montavimo būdai

Galimi keli durų atidarymo variantai:

  • Stumdomas – taupo vietą vonios kambaryje ir neleidžia vandeniui ištekėti.

 Tylus ir patikimas sistemos veikimas, neleidžia durims užstrigti ir iškraipyti judančių dalių.

  • Sulankstomas – privalumas yra didelis įėjimo plotis su mažais durų

matmenimis.

  • Į  abi puses atsidarančios durys – paprasta, nereikalaujanti priežiūros

atidarymo sistema, kai durys atsidaro į jums reikiamą pusę.